Jsem ostuda

ostuda

Dva měsíce bez příspěvku. Jsem ostuda, ale těsně před svatbou roku, po sobotní návštěvě minty Terezek a po oprášení stroje, mám zase co ukázat. Taky jsem začala běhat!

Svatba roku / svatební víkend

V pátek nás čeká svatba roku, kde bude spousta našich DIY dekorací -30 pompomu, 100 mašliček na krabičky, 18 váziček na stoly, 7 ozdob na auta a taky my tři krasavice, které se na svatbu chystáme. Just Mer.. sto_masli

Kvítka, kam se podívám

Ze sobotní návštěvy jsem přinesla krásné výtvory a chuť zase něco vyrábět. Dvě čelenky a jeden náhrdelník nás doprovodí na svatbu roku, ať se ten kruh taky někdy uzavře.

kolaž_foto_Thea

Foto: Thea

Moc děkujeme Thee a Rozi! MintyHolky

Konečně šitíčko!

Je léto, tak ho trávíme venku. S babi Elikili jsem vždycky chtěly šít pod slunečníkem ve Zvoli na verandě, když bylo pěkně.

A co jsem v tom létě vyrobila? V IKEA byl výprodej této látky, tak jsem ji vzala spousty metrů a vyrobila si nový obal na tablet a tašku na PC obojí ladící. Na postup nic nového, vše tady k nalezení.

tablet_taska_same A ještě jedna objednávka. Obal a PC, který zítra jede do Ogilvy. Není úplně praktický, protože nemá popruh, ale má elegantní poutko na ruku a do auta poslouží. Obal_PC Dva dny do práce, pak přípravy, přípravy, svatba, svatba a reportáž ze všeho.

Dobrou Baruss

Baruss

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *